Subsidie Lerend Werken stopt per 1 januari 2027
Met de Subsidie Lerend Werken heeft VfPf de afgelopen jaren schoolorganisaties ondersteund bij het aantrekken, opleiden en ontwikkelen van schoolleiders in het primair onderwijs. De regeling heeft daarmee bijgedragen aan de professionele ontwikkeling van medewerkers en aan de versterking van de sector.
Deel deze pagina:
Laatste kans: vraag voor 31 december 2026 de subsidie aan
Subsidieaanvragen kunnen worden ingediend tot en met 31 december 2026. Lopende aanvragen worden ook na 1 januari 2027 nog afgehandeld, maar er kunnen dan geen nieuwe aanvragen meer worden ingediend.
Hoogte, voorwaarden en aanvragen van de subsidie
De subsidie bedraagt maximaal 80% van de kosten van de coaching, met een maximum van €2.500 incl. BTW, voor iedere schoolleider. Van de kosten van de activiteiten komt 20% als eigen bijdrage voor rekening van de werkgever(s). De subsidie moet door jouw schoolbestuurder worden aangevraagd in Mijn Vf.
Lees hier alles over de Subsidie Lerend Werken.
Heb je vragen?
Mogelijk vind je het antwoord in de veelgestelde vragen.
Je kunt ook contact opnemen met onze helpdesk via 088 - 605 51 55 of [email protected]. De helpdesk is bereikbaar op werkdagen van 8.30 - 17.00 uur.