#Dankzij jouw suggesties verbeterd!

We vragen regelmatig wat je van onze producten en diensten vindt. Met de ideeën, wensen en opmerkingen die we van klanten ontvangen, gaan we actief aan de slag om onze dienstverlening te verbeteren. Op deze pagina laten we zien wat we met die waardevolle input doen.

Deel deze pagina:

Klantpanel plaatje

Denk mee in ons klantpanel

We zijn regelmatig op zoek naar bestuurders, schoolleiders en HR-adviseurs uit het primair onderwijs die willen meedenken. Lijkt het je leuk om jouw ideeën te delen over onze producten, diensten of communicatie? Meld je dan hier aan en denk mee.

Dit hebben we dankzij jouw suggesties al verbeterd

Elk kwartaal bekijken we de resultaten van onze onderzoeken en metingen. Jouw input is daarbij ontzettend waardevol. Op basis van alle verzamelde feedback bepalen wij wat er beter kan in onze dienstverlening en producten. Dit hebben we de afgelopen tijd al aangepast:

Wat vinden klanten van ons?

Onze klanten zijn vooral tevreden over de mentoren, zij krijgen een mooie 8,4. Ook de (online) bijeenkomsten (8,0) en de begeleiding bij re-integratie (7,4) worden goed gewaardeerd. Net als het gebruik van Arbomeester (7,4).

We zijn blij met deze cijfers, maar blijven verbeteren. Komend kwartaal werken we aan nieuwe features voor het portaal Mijn Vf en bouwen we verder aan een gebruiksvriendelijkere website.

Het cijfers voor onze mentoren on the job, een 8,4

Waar zijn we nu mee bezig?

We voeren op dit moment verschillende klantonderzoeken uit. Sommige lopen continu, andere binnen een vaste periode. Hieronder zie je per onderzoek wat we meten, welke resultaten er al zijn én waar we de komende tijd mee aan de slag gaan.

Quote: Het traject is nuttig voor mensen zonder werk
Print deze pagina